تفریح در آنتالیا

تفریح در آنتالیا

اگرچه هتل های پنج ستاره ی آنتالیا ممکن است شما را یک هفته در خود نگه دارد، اما توصیه ما به شما این است که به امکانات هتل، نوشیدنی ها و خوراکی های آن بسنده نکنید و حتما از موارد زیر، یک یا چند تفریح در آنتالیا را انتخاب کرده و انجام دهید. ما در این مقاله، تفریح هایی که برای شما در آنتالیا مقدور است را لیست کردیم تا با توجه به علاقه ی خود، راحت تر برنامه ریزی کرده و به همه تفریح های خود برسید.

رفتینگ در آب های خروشان پارک ملی آنتالیا

در فصول گرم سال می توانید یک روزتان را به رفتینگ اختصاص دهید. شور و نشاط و آدرنالینی که در رفتینگ ایجاد می شود، تا مدت ها در خاطر شما مانده و همواره با یادآوری آن، لبخند رضایت بر روی لب های شما خواهد نشست. پارک ملی آنتالیا یکی از مناطق دیدنی آنتالیا بوده که هنگام رفتینگ می توانید از زیبایی های آن نیز لذت ببرید. یادتان باشد که حوله و لباس اضافی را با خودتان ببرید.

غواصی در آب های شفاف مدیترانه

شهر ساحلی آنتالیا، مشرف به آب های زلال و شفاف و مدیترانه است. در کنار لذت از غواصی، می توانید ماهی های رنگارنگ و صخره های مرجانی را از نزدیک مشاهده کنید. تورهای غواصی آنتالیا بصورت روزانه برگذار شده و مربی های کارکشته در کنار شما هستند تا ابتدا اصول غواصی را به شما یاد داده و سپس در کنار هم گشت و گذاری در بستر آب های مدیترانه  داشته و دنیای رنگارنگ زیر آب را با عمق وجود خود لمس کنید. قطعا این تفریح، تجربه ای خاص برای شما خواهد بود.

پارک های آبی

پس از شنا کردن در آب های مدیترانه و آفتاب گرفتن هنگام وزش بادهای مدیترانه ای، می توانید سری به پارک های آبی آنتالیا زده و هیجان و شور و نشاط را به آب بازی های خود بیافزایید. آنتالیا چندین پارک آبی داشته که می توانید بسته به محل هتل خود، هر یک از آن ها را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید.

سافاری

پارک ملی آنتالیا و مناطق سرسبز آن، میزبان خوبی برای تورهای سافاری است. سوار بر ماشین شده، از میان درختان، رودهای کوچک، روستا ها و … رد شوید، در میان دشتان سرسبز کمپ زده و نهار بخورید، کمی پیاده روی و گشت و گذار و مجددا ادامه ی ماجراجویی ها. تور سافاری یک روزه می تواند تفریح خوبی در آنتالیا بوده و تا مدت ها در خاطره شما بماند.

اسب سواری

اسب سواری در دشت های سرسبز پارک ملی آنتالیا نیز جزو تورهای یک روزه پیشنهادی در آنتالیا است. با گذر از دشت های سبز می توانید به مناطقی همچون جنگل کاج، تیترینگول و سورگان رفته و کاملا فارغ از دغدغه های زندگی شهری، برای ساعت هایی احساس کنید تاریخ به عقب بازگشته است.

آنتالیا در کنار این تفریح های مدرن، جاذبه های تاریخی قابل توجهی دارد که در مقاله ی دیگری به آن پرداخته ایم. آرمان رخش غزل به شما پیشنهاد می کند تا قبل از رفتن به آنتالیا، اطلاعات خود در خصوص محل اقامت، تفریحات، مناطق گردشگری و دیدنی و … را تکمیل کرده تا با آشنایی کامل تور مد نظر خود را انتخاب نموده و از تک تک لحظات خود در آنتالیا، کمال لذت را ببرید. کارشناسان آرمان رخش همواره در کنار شما هستند تا با راهنمایی و مشاوره به شما، لحظات شیرینی را برای شما رغم بزنند. برای اطلاع از آخرین پکیج های ارائه شده، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *