هتل مارمارای ینیکاپی

هتل مارمارای ینیکاپی – چهار ستاره

هتل مارمارای ینیکاپی که در منطقه ای با همین نام (منطقه ینیکاپی در جنوب غربی منطقه توپکاپی) قرار گرفته است، چشم انداز زیبایی به دریا داشته و تنها 2 کیلومتر از منطقه سلطان احمد فاصله دارد. منطقه سلطان احمد که یکی از جاذبه های گردشگری استانبول است، شامل بازار بزرگ، ایاصوفیه و قصر توپکاپی (یکی از دیدنی ترین مناطق استانبول) می باشد. اینترنت وای فای این هتل چهار ستاره رایگان بوده و در سرتاسر هتل در دسترس است. بعضی اتاق های این هتل و تراس هتل، چشم انداز زیبایی رو به دریا داشته و همچنین خدمات spa در این هتل ارائه می شود.

تمامی اتاق های هتل مارمارای ینیکاپی دکور زیبایی داشته و تلویزیون و ماهواره، تلفن و حمام در همه ی آن ها موجود است. در مرکز خدمات spa هتل مارمارای، حمام سنتی ترکی و سونا وجود داشته و انواع خدمات ماساژ به مهمانان داده می شود.

منوی بوفه صبحانه که در تراس قرار دارد (چشم انداز دریا) شامل غذاهای بین المللی بوده و همه روزه آماده پذیرایی از مهمانان است. یکی از ویژگی های این هتل، نزدیکی به رستوران هایی است که غذاهای دریای و انواع و اقسام ماهی ها را سرو می کنند. توریست هایی که در این هتل اقامت داشته اند، همواره طلوع و غروب خورشید بر فراز آب های دریا را به خاطر دارند.

برای رفت و آمد به مناطق مختلف شهر استانبول می توانید از ایستگاه مارمارای ینکاپی و یا ایستگاه قایق های ینکاپی استفاده کرده و از تجربه شیرین قایق سواری برای جابجایی شهری، لذت ببرید. هر دو ایستگاه در فاصله ای کمتر از 450 متر با هتل قرار دارند. یکی دیگر از ویژگی های این هتل، قرار گرفتن در بخش قدیمی شهر و نقاط دیدنی آن است.

از خدمات این هتل می توان به اینترنت وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، مرکز سلامت و spa، پارکینگ، اتاق خانواده و باشگاه بدن سازی اشاره کرد. تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون می باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *